O nás

Férový pronájem se vyvíjel a vznikal na základě potřeb majitelů a nájemníků. Vznikl na základě 10ti letých zkušeností z praxe jeho tvůrce Jana Kotyze – na základě každodenních otázek a požadavků z řad nájemníků i majitelů. Trh s pronájmy v ČR je vlastně jednoduchá věc – nabídka nájmu a  poptávka po nájmu a to bez účasti realitní kanceláře (RK). My tuto rovnici měníme na poptávka po nájmu a nabídka nájmu – opravdu bez účasti RK. Na první pohled to nezní ani nijak významně ani nijak revolučně, ale v jednoduchosti je krása. Majitelé nemají ve většině případů zájem o služby RK a nájemníci nechtějí platit provize za zprostředkování nájmu. A proto vznikl projekt Férový pronájem.cz.

Férový pronájem se od začátku zaměřuje na kvalitu poskytovaných služeb a nikoliv na kvantitu. Pojďme tento web tvořit společně, Pojďme společně změnit myšlení  při pronajímání bytů/nemovitostí v ČR a vyloučíme tak účast RK – a to je fér. Mluvte o tom s přáteli. Doporučujte Férový pronájem svým známým a kamarádům ať už majitelům nebo lidem kteří hledají nájem a dejme šanci skvělému projektu, který na to má a chce dobře sloužit Vám všem.

Ambiciozní projekt, který má za cíl vyloučit účast RK a zprostředkovatelů při pronajímání bytů a nemovitosti v ČR. Vyzkoušejte nás a budeme společně tvořit dobrý projekt, který na to má a bude sloužit Vám všem.