AKTUALITY

20.3.2018   Férový pronájem to opravdu rozjel a je jasné, že zde takováto služba chyběla. Evidujeme přes 90 nových registrací majitelů a nájemníků každý den a za měsíc únor si majitelé vyžádali přes 621 kontaktů na nájemníky.

 

13.2.2018    Spustili jsme nové a stručné video s obsahem JAK TO FUNGUJE, aby jste nemuseli číst dlouhé návody smiley

 

25.1.2018    Změnili jsme a zjednodušili úvodní stránku tak, aby bylo vše přehlednější a jednodušší.

 

18.10.2017   Nasadili jsme nové mapy respektive novou platformu pro párování. Teď bude párování nájemníků vs majitelů dokonale přesné což výrazně posouvá naši službu vpřed.

 

5.10.2017  Zjednodušili jsme a zároveň vylepšili uživatelskou obsluhu webu na straně majitele. Teď bude vše přehlednější a jasnější. 

 

20.9.2017   Rozšířili jsme možnosti způsoby dobití kreditu i o virtuální operátory (sazka mobil, pre mobil, blesk mobil a další), kteří neumožňují mplatbu. Pro tyto operátory jsme zavedli Prémium SMS, která má pevně danou hodnotu, kterou my jako provozovatel nejsme schopni ovlivnit. 

 

11.4.2017   Zkušební období pro nájemníky zdarma skončilo. Je nám to líto, chtěli jsme Vám zkušební období zdarma nechat co nejdéle, ale bohužel jsme tuto akci museli ukončit. Od začátku říkáme, že se zaměřujeme na kvalitu a nikoliv na kvantitu. A když se nám zde množí poptávky typu: hledám bit a mičku, tak to bohužel s kavalitou nemá nic společného. Také se nám množili reakce majitelů s tím, že oslovili třeba 5 nájemníků a nedostali jedinou odpověd. Bohužel ne vše co je zdarma funguje dobře. Věříme, že naše důvody chápete, a že nám svou přízeň zachováte.

 

29.1.2017   O Férový Pronájem je velký zájem, a to nás těší. A proto, že jsme ve fázi budování důvěry a proto, že se nás všichni ptáte, co Férový pronájem umí a že si to chcete vyzkoušet jsme se rozhodli, že vytvoření a vložení poptávky bude pro nájemníky na pár měsíců ZDARMA, a aby majitelé nebyli naštvaní a zjistili, že se jedná o doopravdové poptávky a o doopravdové nájemníky, tak mají získání kontaktu také zdarma. Takže hurá do toho, teď Vám již nic nebrání si vyzkoušet a sehnat nové bydlení, popřípadě nového nájemníka právě u nás!

 

2.11.2016   FÉROVÝ PRONÁJEM se prezentuje i v médiích. Byli jsme pozváni, abychom Férový Pronájem představili na MŇAM TV v jejich hlavním pořadu ŽIVOT JE FAJN. Zde je pár fotografií ze zákulisí.

     

 

2.11.2016   Právě jsme pro Vás spustili novou unikátní službu FÉROVÝ PRONÁJEM