AKTUALITY

24.5.2018 - A je to tady! Na základě podnětů našich uživatelů právě dnes spouštíme nový systém na nákup kreditů. Tento systém dává nově na výběr časový úsek, po který bude poptávka přístupná majitelům. Jedná se o daleko flexibilnější a výhodnější způsob pro vyhledání nového bydlení. Nyní můžete zvolit ze třech možností zveřejnění Vaší poptávky po bydlení a to:

  1. Pro ty co spěchají a hledají na poslední chvíli zůstává možnost zveřejnění poptávky na 1 týden.
  2. Možnost zvolit zveřejnění na 2 týdny.
  3. Možnost zobrazení poptávky na 3 týdny pro ty, kteří nenechávají věci na poslední chvíli.

 

20.3.2018 - Férový pronájem to opravdu rozjel a je jasné, že zde takováto služba chyběla. Evidujeme přes 90 nových registrací majitelů a nájemníků každý den a za měsíc únor si majitelé vyžádali přes 621 kontaktů na nájemníky.

 

13.2.2018 - Spustili jsme nové a stručné video s obsahem JAK TO FUNGUJE, aby jste nemuseli číst dlouhé návody smiley

 

25.1.2018 - Změnili jsme a zjednodušili úvodní stránku tak, aby bylo vše přehlednější a jednodušší.

 

18.10.2017 - Nasadili jsme nové mapy respektive novou platformu pro párování. Teď bude párování nájemníků vs majitelů dokonale přesné což výrazně posouvá naši službu vpřed.

 

5.10.2017 - Zjednodušili jsme a zároveň vylepšili uživatelskou obsluhu webu na straně majitele. Teď bude vše přehlednější a jasnější. 

 

20.9.2017 - Rozšířili jsme možnosti způsoby dobití kreditu i o virtuální operátory (sazka mobil, pre mobil, blesk mobil a další), kteří neumožňují mplatbu. Pro tyto operátory jsme zavedli Prémium SMS, která má pevně danou hodnotu, kterou my jako provozovatel nejsme schopni ovlivnit. 

 

11.4.2017 - Zkušební období pro nájemníky zdarma skončilo. Je nám to líto, chtěli jsme Vám zkušební období zdarma nechat co nejdéle, ale bohužel jsme tuto akci museli ukončit. Od začátku říkáme, že se zaměřujeme na kvalitu a nikoliv na kvantitu. A když se nám zde množí poptávky typu: hledám bit a mičku, tak to bohužel s kavalitou nemá nic společného. Také se nám množili reakce majitelů s tím, že oslovili třeba 5 nájemníků a nedostali jedinou odpověd. Bohužel ne vše co je zdarma funguje dobře. Věříme, že naše důvody chápete, a že nám svou přízeň zachováte.

 

29.1.2017 - O Férový Pronájem je velký zájem, a to nás těší. A proto, že jsme ve fázi budování důvěry a proto, že se nás všichni ptáte, co Férový pronájem umí a že si to chcete vyzkoušet jsme se rozhodli, že vytvoření a vložení poptávky bude pro nájemníky na pár měsíců ZDARMA, a aby majitelé nebyli naštvaní a zjistili, že se jedná o doopravdové poptávky a o doopravdové nájemníky, tak mají získání kontaktu také zdarma. Takže hurá do toho, teď Vám již nic nebrání si vyzkoušet a sehnat nové bydlení, popřípadě nového nájemníka právě u nás!

 

2.11.2016 - FÉROVÝ PRONÁJEM se prezentuje i v médiích. Byli jsme pozváni, abychom Férový Pronájem představili na MŇAM TV v jejich hlavním pořadu ŽIVOT JE FAJN. Zde je pár fotografií ze zákulisí.

     

 

2.11.2016 - Právě jsme pro Vás spustili novou unikátní službu FÉROVÝ PRONÁJEM