Férové
pronájmy

bez provize a skrytých poplatků

Jak to celé funguje?

od 39 Kč

Kolik mě to bude stát?

 • Zveřejnění poptávky majitelům od 39,-Kč / týden.
 • NULOVÁ provize realitkám
 • Žádné jiné poplatky

Už i Benešovi dnes spokojeně bydlí

 • Díky našemu portálu ferovyprojanem.cz,
  bydlí už stovky klientů.
 • Registrace je rychlá a jednoduchá
 • Žádné skryté poplatky ani provize

Nechcete platit provizi?

Nechcete komunikovat s realitními kancelářemi?
Nechcete ztrácet čas při hledání pronájmu?

Výhody, které dostanete:

 • NIKDY NEBUDTE
  PLATIT PROVIZI
 • MAJITEL NEMOVITOSTI
  KONTAKTUJE PŘÍMO VÁS
 • UŠETŘÍTE SPOUSTU
  ČASU HLEDÁNÍM

Myslíme si, že dnešní systém pronajímání bytů v České republice není fér a také říkáme, že Nájemník je Král, protože má na zaplacení nájmu peníze – a to přeci majitelé chtějí, tak ať se nechá nájemník oslovit přímým majitelem bytu/nemovitosti. Majitelé stejně jako Vy nechtějí spolupracovat s RK a chtějí si najít nájemníka sami. Jak to víme? Jinak by přeci nefungoval server Bezrealitky ! A i když se tak jmenuje je tam stejně dost prostoru pro stále vynalézavější zprostředkovatele a RK.

Všichni jistě máte zkušenost s hledáním vhodného bytu a zkušenosti s celou záležitostí kolem toho a nebo Vás teprve tato zkušenost čeká.

Hledáte byt.

V práci nebo po práci musíte shlédnout několik desítek inzerátů, hledat vhodnou nabídku na internetu a na realitních serverech, absolvovat mnoho prohlídek, někdy i zbytečných, protože prezentace bytu a uváděné informace neodpovídají skutečnosti. Nekonečné telefonování s realitními makléři, kteří Vám řeknou, že Vámi hledaný byt již není v nabídce, nebo ve většině případů slíbí, že se ozvou zpět a pak ani nezavolají. A to je pořádná ztráta času co říkáte?

A když to náhodou vyjde, musíte zaplatit nájem, kauci a v neposlední řadě i provizi. PROČ? Proč platit provizi když majitel na pronájmu vydělává a je to jeho příjem.

A S TÍM JE KONEC.

V tomto systému nebudete nikdy platit provizi. Vy jste platící divák, tak se nechte hýčkat a nechte majitele bytů, aby Vás oslovili s nabídkou. A Vy seďte v teple svého domova a nechte se přemlouvat a vybírejte si tu nejlepší nabídku pro Vás.

Podrobnější informace o tom PROČ používat Férový pronájem naleznete v úvodním videu PROČ

Výhody, které dostanete:

 • VYTVOŘÍTE DETAILNÍ POPTÁVKU PO BYDLENÍ V JEDNODUCHÉM FORMULÁŘI
 • AKTIVUJETE SVOJI
  POPTÁVKU
 • ČEKÁTE NA NABÍDKY OD PŘÍMÝCH MAJITELŮ – kontakt od RK vyloučen

Tak jak vlastně Férový pronájem funguje? V čem je systém unikátní.? Férový pronájem je unikátní v párování nabídky a poptávky. A to je Váš jediný úkol – vytvořit perfektní poptávku po bydlení, která Vám nezabere více jak 3 minuty. Ale pozor nejedná se o vložení jen tak nějaké poptávky (to můžete konec konců udělat i kdekoliv jinde na internetu) – tady opravdu musíte vědět co hledáte a jaké důležité detaily a aspekty jsou pro Vaše nové bydlení důležité a rozhodující. V případě, že máte v úmyslu vytvořit poptávku typu: Já jsem Jarda z Olomouce a hledám byt v Praze - nabídněte, tak to bohužel, takovou poptávku u nás není možné vytvořit.

3 krokový formulář „Hledám byt“

Je připraven poptávkový formulář, který je potřeba vyplnit. V 1. kroce je potřeba vyplnit „povinné údaje“ to znamená základní parametry pro párování jako je velikost bytu, lokalita, cena atd. Ovšem ve druhém kroce máte možnost vyplnit ty důležité detaily, které jsou rozhodující pro Vaše nové bydlení !!! A v tom jsme jiní, tady se odlišujeme od ostatních, protože víme, že každý má jiné požadavky a jiné nároky na detaily které rozhodují. V systému Férový pronájem se Vám nestane, že Vám některý z majitelů bude nabízet byt, který neodpovídá Vašim požadavkům a přáním.

Nebude Vás kontaktovat jednoduše proto, že Vaši poptávku neuvidí - pokud se Vaše poptávka nebude přesně shodovat s bytem nebo nemovitostí, kterou majitel nabízí a Vy takovou hledáte – prostě ji neuvidí a nebude Vás kontaktovat a Vy nemusíte řešit zbytečné telefonáty nebo maily. A tady šetříme Váš drahocený čas, který nemusíte věnovat webům a internetu při shánění nového bydlení. Prostě vytvoříte perfektní požadavek na bydlení – poptávku – a čekáte na přímý kontakt od majitele.

Tyto první dva kroky, které vyplňujete Vy jako budoucí nájemník v kartě MOJE POPTÁVKY- v poptávkovém formuláři, který je vložen v systému Férový pronájem vyplňuje i majitel bytu/nemovitosti a proto garantujeme shodu s Vašimi požadavky. Je to přeci jednoduché jak facka – majitel buď takový byt má nebo nemá – neexistuje nic mezi tím !!

Třetí krok

Ve kterém budete požádáni o pár informací „Něco o sobě“. Ano, víme, že některým z Vás se to už zdá moc, ale představte si, že Vy jste majitel bytu a zeptejte se sami sebe co by jste chtěli vědět o svém budoucím nájemníkovi? Kolik mu je? Na jak dlouho zamýšlí byt pronajmout? Kolik osob bude v bytě bydlet? Mají zvíře? Pracovní pozice? Nemusíte vyplnit mnoho informací o sobě, nebo naopak co nejvíce, protože to výrazně zvyšuje Vaše šance a tím pádem bude majitel šťastný, že o Vás již něco ví a že si vybral toho správného nájemníka a nabídky se jen pohrnou.

Automaticky u všech Vašich vložených poptávek po bydlení bude zaškrtnuto pole “NEPLATÍM PROVIZI” a proto jsme přesvědčeni, že Vás RK nebudou kontaktovat, protože tím dáváte jasně najevo, že o jejich služby nemáte zájem.

Tím Vaše práce končí

Teď už jen sedíte v teple svého domova a čekáte na nabídky od přímých majitelů, které se budou shodovat s Vaší detailní poptávkou.

Podrobnější informace o tom JAK systém Férový pronájem vlastně funguje naleznete ve videu zde

Výhody, které dostanete:

 • VYTVOŘENÍ PERFEKTNÍ POPTÁVKY OD 39,-KČ/TÝDEN
 • MAJITEL NEMOVITOSTI SI VÁS NAJDE
 • VY, NIKAM VOLAT
  NEMUSÍTE

Ano, tato služba je zpoplatněna. Musí být a to proto, abychom v maximální možné míře zabránili vkládání nepoctivých poptávek po bydlení a co nejvíce znepříjemnili život všem RK a zprostředkovatelům, protože je tady nechceme.

CENA této služby je 39,-Kč/týden, 69,-Kč/2 týdny a 99,-Kč/3 týdny

Příklad: Pokud nájemce zadá poptávku na web 21. května s tím, že nájemní vztah chce začít nejpozději 1. června, tak to znamená 1 týden x 39,-Kč a to je fér! Lepší než platit provizi?

Pokud nájemce zadá poptávku na web od června s tím, že nájemní vztah chce začít nejpozději 1. července, tak to znamená cca 3 týdny za 99,-Kč a to je fér!

Lepší než platit provizi?

V případě, že svoji poptávku na další období aktualizovat nebude, poptávka již nebude v systému zobrazena. Tím chceme dosáhnout maximální efektivitu a to, aby majitelé rádi tento web navštěvovali a našli zde živé/aktuální poptávky po bydlení, a ne již dva měsíce vyšumělé. Je to Férová cena za to, co Férový pronájem nabízí.