Chci vědět více
Platím něco?

Nebojte, naše ceny Vás nezruinují

od 39 Kč
NÁJEMNÍK

Zveřejnění poptávky majitelům od  39,-Kč / týden.

Lepší než platit provizi?

Nechcete platit provizi?

Nechcete komunikovat s realitními kancelářemi?
Nechcete ztrácet čas při hledání pronájmu?

PROČ FÉROVÝ PRONÁJEM?
JAK TO FUNGUJE?
KOLIK TO STOJÍ?
01 NIKDY NEBUDTE PLATIT PROVIZI
02 MAJITEL NEMOVITOSTI KONTAKTUJE PŘÍMO VÁS
03 UŠETŘÍTE SPOUSTU ČASU HLEDÁNÍM

Myslíme si, že dnešní systém pronajímání bytů v České republice není fér a také říkáme, že Nájemník je Král, protože má na zaplacení nájmu peníze – a to přeci majitelé chtějí, tak ať se nechá nájemník oslovit přímým majitelem bytu/nemovitosti. Majitelé stejně jako Vy nechtějí spolupracovat s RK a chtějí si najít nájemníka sami. Jak to víme? Jinak by přeci nefungoval server Bezrealitky ! A i když se tak jmenuje je tam stejně dost prostoru pro stále vynalézavější zprostředkovatele a RK.

Všichni jistě máte zkušenost s hledáním vhodného bytu a zkušenosti s celou záležitostí kolem toho a nebo Vás teprve tato zkušenost čeká.

Hledáte byt.

V práci nebo po práci musíte shlédnout několik desítek inzerátů, hledat vhodnou nabídku na internetu a na realitních serverech, absolvovat mnoho prohlídek, někdy i zbytečných, protože prezentace bytu a uváděné informace neodpovídají skutečnosti. Nekonečné telefonování s realitními makléři, kteří Vám řeknou, že Vámi hledaný byt již není v nabídce, nebo ve většině případů slíbí, že se ozvou zpět a pak ani nezavolají. A to je pořádná ztráta času co říkáte?

A když to náhodou vyjde, musíte zaplatit nájem, kauci a v neposlední řadě i provizi. PROČ? Proč platit provizi když majitel na pronájmu vydělává a je to jeho příjem.

A S TÍM JE KONEC. V tomto systému nebudete nikdy platit provizi. Vy jste platící divák, tak se nechte hýčkat a nechte majitele bytů, aby Vás oslovili s nabídkou. A Vy seďte v teple svého domova a nechte se přemlouvat a vybírejte si tu nejlepší nabídku pro Vás.

Podrobnější informace o tom PROČ používat Férový pronájem naleznete v úvodním videu PROČ

01 VYTVOŘÍTE DETAILNÍ POPTÁVKU PO BYDLENÍ V JEDNODUCHÉM FORMULÁŘI
02 AKTIVUJETE SVOJI POPTÁVKU
03 ČEKÁTE NA NABÍDKY OD PŘÍMÝCH MAJITELŮ – kontakt od RK vyloučen

Tak jak vlastně Férový pronájem funguje? V čem je systém unikátní.? Férový pronájem je unikátní v párování nabídky a poptávky. A to je Váš jediný úkol – vytvořit perfektní poptávku po bydlení, která Vám nezabere více jak 3 minuty. Ale pozor nejedná se o vložení jen tak nějaké poptávky (to můžete konec konců udělat i kdekoliv jinde na internetu) – tady opravdu musíte vědět co hledáte a jaké důležité detaily a aspekty jsou pro Vaše nové bydlení důležité a rozhodující. V případě, že máte v úmyslu vytvořit poptávku typu: Já jsem Jarda z Olomouce a hledám byt v Praze - nabídněte, tak to bohužel, takovou poptávku u nás není možné vytvořit.

A proto je zde připraven 3 krokový formulář „Hledám byt“ respektive poptávkový formulář, který je potřeba vyplnit. V 1. kroce je potřeba vyplnit „povinné údaje“ to znamená základní parametry pro párování jako je velikost bytu, lokalita, cena atd. Ovšem ve druhém kroce máte možnost vyplnit ty důležité detaily, které jsou rozhodující pro Vaše nové bydlení !!! A v tom jsme jiní, tady se odlišujeme od ostatních, protože víme, že každý má jiné požadavky a jiné nároky na detaily které rozhodují. V systému Férový pronájem se Vám nestane, že Vám některý z majitelů bude nabízet byt, který neodpovídá Vašim požadavkům a přáním. Nebude Vás kontaktovat jednoduše proto, že Vaši poptávku neuvidí - pokud se Vaše poptávka nebude přesně shodovat s bytem nebo nemovitostí, kterou majitel nabízí a Vy takovou hledáte – prostě ji neuvidí a nebude Vás kontaktovat a Vy nemusíte řešit zbytečné telefonáty nebo maily. A tady šetříme Váš drahocený čas, který nemusíte věnovat webům a internetu při shánění nového bydlení. Prostě vytvoříte perfektní požadavek na bydlení – poptávku – a čekáte na přímý kontakt od majitele.

Tyto první dva kroky, které vyplňujete Vy jako budoucí nájemník v kartě MOJE POPTÁVKY - v poptávkovém formuláři, který je vložen v systému Férový pronájem vyplňuje i majitel bytu/nemovitosti a proto garantujeme shodu s Vašimi požadavky. Je to přeci jednoduché jak facka – majitel buď takový byt má nebo nemá – neexistuje nic mezi tím !!

Třetí krok, ve kterém budete požádáni o pár informací „Něco o sobě“. Ano, víme, že některým z Vás se to už zdá moc, ale představte si, že Vy jste majitel bytu a zeptejte se sami sebe co by jste chtěli vědět o svém budoucím nájemníkovi? Kolik mu je? Na jak dlouho zamýšlí byt pronajmout? Kolik osob bude v bytě bydlet? Mají zvíře? Pracovní pozice? Nemusíte vyplnit mnoho informací o sobě, nebo naopak co nejvíce, protože to výrazně zvyšuje Vaše šance a tím pádem bude majitel šťastný, že o Vás již něco ví a že si vybral toho správného nájemníka a nabídky se jen pohrnou.

Automaticky u všech Vašich vložených poptávek po bydlení bude zaškrtnuto pole “NEPLATÍM PROVIZI” a proto jsme přesvědčeni, že Vás RK nebudou kontaktovat, protože tím dáváte jasně najevo, že o jejich služby nemáte zájem.

Tím Vaše práce končí – teď už jen sedíte v teple svého domova a čekáte na nabídky od přímých majitelů, které se budou shodovat s Vaší detailní poptávkou.

Podrobnější informace o tom JAK systém Férový pronájem vlastně funguje naleznete ve videu JAK

01  VYTVOŘENÍ PERFEKTNÍ POPTÁVKY OD 39,-KČ/TÝDEN


02 MAJITEL NEMOVITOSTI SI VÁS NAJDE 

     VY, NIKAM VOLAT NEMUSÍTE

Ano, tato služba je zpoplatněna. Musí být a to proto, abychom v maximální možné míře zabránili vkládání nepoctivých poptávek po bydlení a co nejvíce znepříjemnili život všem RK a zprostředkovatelům, protože je tady nechceme.

CENA této služby je 39,-Kč/týden, 69,-Kč/2 týdny a 99,-Kč/3 týdny

Příklad: Pokud nájemce zadá poptávku na web 21. května s tím, že nájemní vztah chce začít nejpozději 1. června, tak to znamená 1 týden x 39,-Kč a to je fér! Lepší než platit provizi?

Pokud nájemce zadá poptávku na web  1. června s tím, že nájemní vztah chce začít nejpozději 1. července, tak to znamená cca 3 týdny za 99,-Kč a to je fér! Lepší než platit provizi?

V případě, že svoji poptávku na další období aktualizovat nebude, poptávka již nebude v systému zobrazena. Tím chceme dosáhnout maximální efektivitu a to, aby majitelé rádi tento web navštěvovali a našli zde živé/aktuální poptávky po bydlení, a ne již dva měsíce vyšumělé. Je to Férová cena za to, co Férový pronájem nabízí.

Platím něco?

Nebojte, naše ceny Vás nezruinují

PRONAJÍMATEL

Pronajímatel má využívání systému ZDARMA.

Oslovení konkrétního nájemníka ZDARMA

0 Kč
Nemáte dobré zkušenosti s RK?

Chcete znát informace o nájemníkovi ještě předtím, než ho vezmete na prohlídku?
Chcete si vybrat nájemníka sami a podle svého gusta?

PROČ FÉROVÝ PRONÁJEM?
JAK TO FUNGUJE?
KOLIK TO STOJÍ?
01   Vyberete si nájemníka podle svého gusta
02   Nemusíte zvedat telefony realitním makléřům, když píšete RK nevolat
03   Nebudou Vás obtěžovat RK, protože prezentace vaší nemovitosti nebude nikde vidět

Vážení majitelé nemovitostí, bytů a domů, také nemáte dobré zkušenosti s realitními kancelářemi potažmo s realitními makléři?

Neustále se Vám snaží vnutit? Inzerují Vaši nemovitost bez Vašeho souhlasu? Nutí Vám nájemníky, o které nemáte zájem? Zkreslují informace o Vaší nemovitosti? Tlačí na Vás s časem, cenou a jsou nepříjemní? Tak s tím je konec.

Vyberte si nájemníka právě zde, takového, který odpovídá Vašim představám. Využijte unikátního systému párování/vyhledávání. Tento web je určen právě pro ty z Vás, kteří chtějí mít dostatek času k výběru toho správného nájemníka, kteří chtějí mít základní informace o budoucím nájemníkovi ještě před tím, než ho pozvete na prohlídku, protože na www.ferovypronajem.cz se prezentuje/představuje nájemník sám. Vy jako majitelé neinzerujete ani nenabízíte svoji nemovitost veřejně na internetu – Vaše data a kontakty nejsou veřejné – jsou tedy v bezpečí. A to je hlavní úkol férového pronájmu. Otočit celý systém při pronajímání bytů v České republice. Jinými slovy - Vás ušetřit kontaktu s klienty, o které nemáte zájem – budoucím nájemníkům umožnit, aby představili sami sebe – vyloučit tak účast RK při pronájmech – a to je Fér.

Věříme, že zde si najdete přesně takového nájemníka, který bude odpovídat Vašim představám.

Podrobnější informace o tom PROČ používat Férový pronájem naleznete v úvodním videu PROČ.

01 JEDNODUŠE - zadáte pouze adresu své nemovitosti
02 PŘEHLEDNĚ - specifikujete parametry své nemovitosti
03 EFEKTIVNĚ - vyberete si budoucího nájemníka z aktuálních poptávek

Přehledným a jednoduchým systémem se Vám snažíme umožnit vybrat toho nejlépe vyhovujícího nájemníka. Je to opravdu jednoduché. V prvním kroku zadáte pouze adresu své nemovitosti.

Následně na to se Vám zobrazí další možnosti. Přehledný formulář „můj BYT“, kde máte možnost vyplnit opravdu vyčerpávající informace o své nemovitosti – a v tom jsme jedineční a unikátní, protože tento formulář myslí opravdu na vše.

Stejný formulář vyplňuje i nájemník na druhé straně, a proto náš systém umí najít 100% shodu. Když tento formulář vyplníte, zobrazí se Vám pouze ti nájemníci, kteří se shodují ve všech Vámi zadaných parametrech. To znamená, že se Vám nestane, že pozvete na prohlídku nájemníka, který má ve finále jiné představy o bydlení a jiné požadavky a např. na místě zjistíte, že požaduje sprchu a Vy máte vanu. Nebo že požaduje neprůchozí pokoje a Vy máte pokoje průchozí, nebo že se bojí karmy v koupelně – a tak dále.

A proto je systém efektní, protože všechny poptávky po bydlení zde jsou aktuální a zobrazené poptávky vždy budou odpovídat parametrům Vaší nemovitosti. Další devízou našeho systému je, že ještě před tím, než se rozhodnete kontaktovat budoucího nájemníka se o něm dozvíte základní informace ve smyslu kolik osob se chce stěhovat (rodina, studenti, spolubydlení), pracovní pozice, mají zvíře nebo ne, požadují trvalé bydliště a další informace. A na základě všech těchto informací se VY rozhodnete, koho budete kontaktovat. Všechny tyto informace o nájemníkovi se dozvíte zdarma.

Vyzkoušejte systém www.ferovypronajem.cz a přesvědčte se sami, že hledání nového nájemníka je zábava.

Podrobnější informace o tom JAK systém Férový pronájem vlastně funguje naleznete ve videu JAK

01   ZDARMA - představení nájemníků
02   ZDARMA - automatické upozorňování na nové nájemníky
03   ZDARMA - oslovení konkrétního nájemníka

Takže kolik to vlastně stoji? Hledání nájemníka, používání systému Férový pronájem, automatické párování, editace Vašeho bytu to vše je zdarma. A proto, že jsme noví a ve fázi budování důvěry, tak i získání kontaktu na nájemníka je zdarma. Takže na nic nečekejte a prostě si nás vyzkoušejte.